Chale Dos Tucanos- Parede De Vidro Com Linda Vista
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Kindvriendelijk Kinderspeelruimte | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Chale Dos Tucanos- Parede De Vidro Com Linda Vista Campos do Jordão appartementen van 45 m², gelegen op op circa 3 km van de Igreja de São Benedito, bieden de mogelijkheid om tal van toeristische bestemmingen in de omgeving te verkennen.
Het appartement is gelegen binnen 10-minuten rijafstand van het Museu Casa da Xilogravura. Palácio Boa Vista ligt op circa 3,1 km van het 1-slaapkamer appartement.
Deze accommodatie biedt een zitruimte en een keuken, evenals comfort zoals airconditioning. Het appartement biedt 1 badkamer aan. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.
Om uw comfort te verhogen, heeft de accommodatie een complete keuken met een koelkast en keukengerei. Chale Dos Tucanos- Parede De Vidro Com Linda Vista appartement ligt op binnen 10-minuten rijafstand van Emilio Ribas treinstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Mosteiro de São João2553 km
- Museu Felícia Leirner4262 km
- Horto Florestal Park2,9 km
- Portal de Campos do Jordao4471 km
- Palácio Boa Vista2380 km
- Vale dos Dinossauros Olimpia2672 km
- Pronto Socorro de Campos do Jordao3854 km
- Capivari3,9 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos90 km
- Treinstations
- Treinstation Emilio Ribas3,6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Chale Dos Tucanos- Parede De Vidro Com Linda Vista appartement?
Gasten van Chale Dos Tucanos- Parede De Vidro Com Linda Vista appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Palácio Boa Vista, binnen circa 10 minuten met de auto. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Ducha de Prata-waterval (4 km) en de Mercado Municipal De Campos Do Jordão (3 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Chale Dos Tucanos- Parede De Vidro Com Linda Vista appartement?
De prijs van het boeken van Chale Dos Tucanos- Parede De Vidro Com Linda Vista appartement is $105. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Chale Dos Tucanos- Parede De Vidro Com Linda Vista appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Chale Dos Tucanos- Parede De Vidro Com Linda Vista appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 45 vierkante meters.